Zupa na Plantach

Zupełnie niespodziewanie, od pewnego czasu… w ŻyWej ZUPĘ…

Wraz z ekipą szalonych ludzi (do których możesz dołączyć i Ty) spotykamy się trzy razy w tygodniu – w niedziele od 15.00 i we wtorki od 19.00 gotujemy zupę w ŻyWej Pracowni (Celna 5), wtedy też w „magazynie ciepła” pakujemy przed wyjściem następnego dnia na ulice potrzebne rzeczy dla naszych bezdomnych, rozpakowujemy nadesłane/przyniesione przez dobrych ludzi ciuchy i aktualizujemy „listę potrzeb”. W środy i niedziele o 18.30 spotykamy się z bezdomnymi na Plantach na tzw. kręgu (tuż obok Teatru Słowackiego) i „dzielimy się z nimi ciepłem” (jedzeniem, ciuchami i słowem)… I po prostu jesteśmy razem.

magazyn-ciepla-2

Ciepło, ciepło i jeszcze więcej ciepła…to wszystko potrzebne jest w zasadzie na wczoraj naszym bezdomnym przyjaciołom, z którymi spotykamy się dwa razy w tygodniu „na kręgu” przy okazji rozdawania Zupa na Plantach.

Chcesz działać? Działaj! Przynieś/przyślij potrzebne rzeczy do naszego do MAGAZYNU CIEPŁA w ŻyWa Pracownia (ul. Celna 5, Kraków) albo przyjdź z nimi w środę lub niedzielę ok. 18.30 na Planty (tuż obok Teatru Słowackiego) i przekaż je ekipie przy rowerze cargo, która rozdaje tam „ciepło” zgodnie ze zgłoszonymi przez naszych bezdomnych potrzebami… #LudzieSąDobrzy

Chcesz wiedzieć jak pomóc? Pisz na magda@zywapracownia.pl