Bike-o-phonic

Dwie szalone konstrukcje – muzyczno-rowerowa machina i “prądnica pedałowa do nakręcania imprezy” powstają właśnie na zapleczu ŻyWej Pracowni… Tworzy je nikt inny tylko nasz konstruktor i twórca rzeczy niemożliwych Adam (na poniższej focie po prawej, wyjątkowo w damskich ciuszkach…). A wszystko to w ramach kolejnego szalonego projektu, w który zaangażowała się nasza ekipa.

Proszę Państwa oto BIKE-O-PHONIC!!!10668862_413594392160397_7778048888522436842_o

Już w najbliższą sobotę 20 czerwca na Poziomkowa Polana premiera projektu Bike-o-phonic. Szykujemy dla Was festyn alternatywnej energii i muzyczno-rowerowy performance w wydaniu Aladdin Killers, warsztaty rowerowe z Dr Albin Mobilny sklep, serwis rowerowo – narciarski, ściankę foto wykonaną przez Justynę Basińskią, wydruki pamiątkowych zdjęć dzięki chłopakom z Perfect CO, rowerowe jam session i ogrodowe piknikowanie!!! Wsparcia technicznego udziela nam jak zwykle wspaniała MALINOVA. Zapraszamy okrutnie! 🙂

Więcej o projekcie biko-o-phonic:

Bike-o-phonic czyli jedyny w swoim rodzaju festyn alternatywnej energii napędzany siłą ludzkich mięśni!

To piknik łączący w sobie dwa hasła: rower i muzyka, które mają ze sobą dużo więcej wspólnego, niż może się wydawać

11109507_410511985801971_8216407367607570919_o20 czerwca ogród społeczny Poziomkowa Polana, schowany i nieznany kawałek Krakowa zagrzmi dobrymi dźwiękami. Od godziny 17 startujemy z chilloutem – na Poziomkowej będzie można pochodzić na slacku, pobujać się w hamaku, wziąć udział w budowie muzyczno-rowerowej machiny z ŻyWą Pracownią i Manufakturą Rowerową 3πR. Ponadto możecie przyjść na wykład przygotowany przez Dr. Albina.

Będzie również możliwość zrobienia i wydrukowania na miejscu pamiątkowego zdjęcia przy oldschoolowej rowerowo muzycznej fotościance. Mile widziane grille, koce, koszyki piknikowe i chęć spędzenia soboty w cieniu żywego pawilonu z wikliny.

Od początku nastawcie się na muzykę w rytmie ambient, przy jej dźwiękach robimy strefę konkursów i rozdajemy nagrody.

Od 19:00 strefa muzyki jest dla Was – każdy kto chce może wziąć udział w jam session, plener sprzyja wspólnej grze! Oświetlenie zapewnią specjalne prądnice napędzane siłą nóg rowerzystów!

o 21:15 muzyczno-rowerowy performance! Zagrają Aladdin Killers! Ogień, petarda i dżiny, a przy okazji parę naprawdę zaskakujących numerów – takich instrumentów nie zobaczycie nigdzie indziej 😉

22:00 – na dobranoc zapraszamy na leżaki i kino pod chmurką na filmy rowerowe

Wstęp całkowicie, absolutnie wolny, wyjście też. Festyn ma charakter zupełnie swobodnego sobotniego pikniku z dobrą muzyką. Dzieci, znajomi, psy – mile widziane!

Oficjalny start o 15:00, ale my będziemy pewnie grillować już wcześniej 🙂

Do zobaczenia!