Ozdób, kubków malowanie – w ŻyWej świąt czarowanie

// Uwalniamy ceramikę! // W tę sobotę! //

Wszystkich, którzy marzą o własnoręcznie wykonanych ozdobach na choinkę lub stworzeniu unikatowego prezentu zapraszamy na wielkie szkliwienie ceramicznych ozdób: gwiazdek, serc, jeżyków i wielu, wielu innych.

Podczas warsztatów będziecie mieli okazję przyjrzeć się także innym ozdobom świątecznym – tym tradycyjnym i tym całkiem innowacyjnym. Wszelkie inspirowanie się nimi – wskazane!

To nie wszystko… Jeśli chcielibyście stworzyć coś więcej – zapraszamy do zdobienia ceramicznych KUBKÓW. Kubek o klasycznym kształcie, bielusieńki – daje dużo możliwości malarskich! Szkliwić możecie u nas przy kubku dobrej herbaty lub kawy 😉

Pomalowane przez Was ceramiczne ozdoby i kubki będziemy następnie wypalać, zaś po odbiór gotowych będziecie się mogli zgłosić do ŻyWej od środy do środy (14-21 grudnia).

Zapewniamy szkliwa, angoby, pędzle, ceramiczne kubki i ozdoby choinkowe, fachowy instruktaż oraz kawkę, herbatkę i pyszne ciacho.

Ozdoby choinkowe – 35zł – 7 sztuk, 5zł – każda następna
Kubek – 35zł – 1 kubek, 30zł – każdy następny

Na świąteczne szkliwienie zapraszamy Was do ŻyWej Pracowni w sobotę 10 grudnia. Start o KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE od 10:00 – 14:00. Do zobaczenia!

Zajrzyjcie też tu, by dowiedzieć się więcej o naszych działaniach w ceramice: htpps://zywapracownia.pl/warsztaty-ceramiki/