Rowerowy design

Dzięki miłej współpracy ŻyWej Pracowni z Manufakturą Rowerową 3πR (cargo-bikes.pl) powstaje właśnie mini rower cargo z serii ETNOdesign przeznaczony specjalnie dla najmłodszych…

W związku z tym, że jest to projekt realizowany z myślą o dzieciach – premiera roweru z plecioną przez nas wiklinową skrzynią oczywiście w Dzień Dziecka – 1 czerwca!

rowerowy etnodesign
Znacie nasz poprzedni wspólny rowerowy projekt? Manufaktura Rowerowa specjalnie dla ŻyWej wykonała naszą plenerową pracownię na kółkach – trójkołowy rower cargo, który Gosia pomalowała w kwiaty inspirowane naszymi ukochanymi motywami z haftów z Puszczy Białej. Wyobraźcie sobie jakie zainteresowanie wzbudzamy pomykając po ulicach Krakowa naszym “kargulcem” z paką załadowana wikliną, krzewami, sprzętem ogrodniczym lub materiałami wszelakimi na warsztaty?  🙂

Manufaktura Rowerowa 3πR i ŻyWa Pracownia
18 pozycja/e

Kto by pomyślał, że nasz rower stanie się również idealnym sposobem na dostarczanie do galerii znajdujących się w strefie ograniczonego ruchu (w okolicach  Rynku Głównego w Krakowie) obrazów na aukcje sztuki, w których uczestniczą współpracujący z nami graficy Arkadiusz Twardowski i Kajetan Kazanowski.

Gdy rower nie jest w trasie stoi w ŻyWej Pracowni, gdzie przykryty drewnianym blatem pełni funkcję warsztatu – stołu na którym wykonywane są m.in. odbitki graficzne z przygotowane przez naszych warsztatowiczów matryc w technice linorytu. Czasem jeszcze rower wyrusza w świat, stając się mobilną pracownią :)