W drodze do celu… czyli remonty i nowy sezon

Choć do celu jeszcze daleko, Celna 5 pomalutku o-ŻyWaczyli opowieść o tym jak stajemy się specjalistami od robót wszelakich i udowadniamy dnia każdego sobie, że najważniejszy jest potencjał i odrobina szaleństwa…

Po 4 latach na ul. Bartosza na Kazimierzu i niecałym roku na Podgórzu nadeszła pora na kolejną przeprowadzkę. Nowy właściciel Pałacu Kryształowego – dawnej Fabryki Cukrów i Czekolady Kryształ postawił na biura i mieszkania na sprzedaż… Działające w magicznym zaułku przy ul. Lwowskiej 30 pracownie artystyczne, warsztaty rzemieślnicze i teatr – jak to zwykle bywa przegrały z komerchą…

ŻyWa 3.0 czyli Celna 5
16 pozycja/e

Jak to mówią “nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” – z 60 metrów wracamy na duży metraż – przenosimy się do 220 metrowego lokalu gdzie niegdyś mieściła się piekarnia, potem warsztat renowacji mebli i inne cuda. Teraz będziemy tam rządzić my. Będziemy znów organizować warsztaty, wystawy i wszelakie wydarzenie społeczno-kulturalne. Będzie miejsce na stolarnię i hamaki. I będziemy mieć kawałek ogrodu!!!

Wszystko to tuż przy Kładce Bernatka, w samym sercu Starego Podgórza… już od 7 października 😉

Jeśli macie jakieś pomysły i życzenia odnośnie programu warsztatów w nowym semestrze, chcecie nawiązać z nami współpracę, odbyć u nas praktyki/staż lub wspomóc w remoncie, codziennym życiu pracowni i pracach w ogrodach piszcie do nas na magda@zywapracownia.pl lub dzwońcie: 508237287.

ps. harmonogram wydarzeń jesienno-zimowego sezonu pojawi się na naszej stronie 1 października, wtedy też ruszą zapisy na wszystkie kursy i warsztaty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz