Międzykulturowe warsztaty haftowania obrusu

ŻyWa Pracownia i Fundacja One World – One Heart zapraszają na kobiecy wieczór i międzykulturowe warsztaty wspólnego projektowania i wykonywania wielkoskalowej tkaniny – obrusu, będącego opowieścią o stole – przestrzeni spotkania.

Ten oraz pięć innych obrusów wykonywanych na warsztatach tekstylnych przez różne grupy społeczne mieszkańców Krakowa  (m.in. seniorki, osoby z niepełnosprawnościami i z doświadczeniem bezdomności, matki z dziećmi), zaprezentowany zostanie w grudniu na wystawie podsumowującej projekt, której towarzyszyć będą warsztaty haftów zaangażowanych społecznie. Wszystko to w ramach projektu “Obrus/Obraz Krakowian” realizowanego we współpracy z Fundacją Od Kultury dzięki wsparciu finansowemu Miasta Krakowa.

Warsztaty odbędą się w środę, 11 grudnia, w godz. 18-21 w ŻyWej Pracowni przy ul. Celnej 5.

Na warsztaty zapraszamy kobiety (zarówno Polki jak i migrantki), które chcą spędzić wieczór w miłym i wielokulturowym towarzystwie. Wstęp na spotkanie bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Chętne do udziału w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie się w formie wiadomości mailowej pod adres: fundacja@oneworld-oneheart.pl