Wesprzyj nas

Od ponad 10 lat, działając na styku rzemiosła, sztuki i ekologii, tworzymy PRZESTRZEŃ SPOTKANIA, do współtworzenia której zapraszamy specjalistów, wolontariuszy, lokalną społeczność i osoby doświadczające wykluczenia społecznego. Prowadzimy warsztaty rękodzielnicze, realizujemy projekty z zakresu edukacji kulturalnej i włączania społecznego.

Jako spółka z o.o. non profit całkowity dochód przeznaczamy na działalność pożytku publicznego Żywej Pracowni.  Jako przedsiębiorstwo społeczne dajemy pracę osobom z doświadczeniem bezdomności i niepełnosprawnościami. Wraz z Fundacją ZUPA tworzymy przestrzeń aktywizacji społecznej i zawodowej, w której kompetencje zdobywają osoby niegdyś bez domu – dziś uczestnicy programu ZUPOWE MIESZKANIE.

Zapraszamy Cię do wsparcia działań Żywej Pracowni i współtworzenia z nami PRZESTRZENI SPOTKANIA.

 

 

Dzięki Twojemu wsparciu każdego dnia naszej pracy możemy starać się budować bardziej wrażliwy na drugiego człowieka świat.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy tworzyć przy Żywej Pracowni przestrzeń aktywizacji dla osób z doświadczeniem bezdomności i niepełnosprawnościami. Możemy także realizować i angażować się w projekty społeczno – kulturalne, których uczestnikami są lokalna społeczność i osoby z różnych względów doświadczające wykluczenia społecznego  – m.in. osoby w kryzysie, dzieciaki z pieczy zastępczej, seniorzy i osoby z doświadczeniem uchodźczym.

Za każde wsparcie z góry najpiękniej jak umiemy DZIĘKUJEMY!


Nasze działania możesz także wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na nasze konto: 13 1140 2004 0000 3402 7955 1605 w tytule przelewu wpisując „darowizna na działalność pożytku publicznego Żywej Pracowni”.


Oczywiście możesz także śmiało:
– kupić w naszym SKLEPIE cuda wykonane przez rzemieślników i osoby z doświadczeniem bezdomności,
– zaprosić nas z warsztatami rzemieślniczymi do swojej szkoły, firmy czy instytucji,
– polecić nas innym 🙂

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@zywapracownia.pl


DZIĘKUJEMY!!!