Warsztaty

Czy wiesz, jaki zapach ma mokra wiklina podczas wyplatania koszyka, albo jakie to uczucie, gdy mięciutka glina przepływa Ci między palcami gdy lepisz z niej misę? Wrażenia nie do zastąpienia! Przyjdź na warsztaty i przekonaj się sam! 🙂

ŻyWa Pracownia zaprasza na spotkania  z rzemiosłem i warsztaty dla małych i dużych w ramach projektu Szkoła Żywego Rzemiosła.

Zajęcia prowadzą instruktorzy rękodzieła, artyści, rzemieślnicy, architekci i animatorzy kultury związani z kolektywem ŻyWa Pracownia i Szlakiem Tradycyjnego Rzemiosła.

W programie cykliczne działania w pracowni ceramiki, warsztaty stolarskie, zabawkarskie, plecionkarskie, spotkania z kulturą i sztuką ludową oraz z różnorodnymi technikami rzemiosła.


WARSZTATY DLA GRUP
ŻyWa Pracownia organizuje warsztaty dla grup zorganizowanych . W ramach spotkań pod okiem instruktorów – rzemieślników, artystów i twórców związanych ze Szlakiem Tradycyjnego Rzemiosła poznawać można różnorodne dziedziny dawnego i współczesnego rzemiosła i sztuki, takie jak: plecionkarstwo, ceramika, zabawkarstwo, koronczarstwo, zdobienie drewna i tkanin, grafika, bibułkarstwo, filcowanie, hafciarstwo, tkactwo, wycinankarstwo, czy malarstwo… Warsztaty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Więcej o warsztatach dla grup zorganizowanych…

Zajęcia odbywają się w siedzibie ŻyWej Pracowni na krakowskim Podgórzu (Celna 5), w szkołach, przedszkolach, instytucjach kultury, siedzibach firm oraz w ramach wydarzeń społeczno-kulturalnych oraz działań edukacyjnych na terenie całej Polski.

W przypadku warsztatów dla grup zorganizowanych warunki współpracy ustalane indywidualnie (magda@zywapracownia.pl)

Zapisz

Zapisz

Zapisz