Wydarzy się w ŻyWej – Konkurs!

Czas pędzi jak szalony, dużo piękna i dobra dzieje ostatnio w ŻyWa Pracownia… spotkania, Zupa na Plantach, warsztaty i WY!!! Ale chcemy jeszcze więcej.. .dlatego Wydarzy się w ŻyWej – Konkurs!

ŻyWa Pracownia jest miejscem spotkań kultur i ludzi, przestrzenią różnorodnych działań społeczno-kulturalnych i edukacyjnych na styku rzemiosła, sztuki, architektury i ogrodnictwa – od warsztatów dla dzieciaków, przez projektowanie scenografii teatralnych, budowę rowerów transportowych i uprawę marchewek… po gotowanie zupy dla bezdomnych ♥

W tym roku otwieramy się na Was i organizujemy KONKURS na organizację własnego wydarzenia w przestrzeni ŻyWej Pracowni!

Konkurs ma charakter otwarty – do udziału zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie artystyczne. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i zespołowe. W ramach organizowanego w przestrzeniach ŻyWej Pracowni wydarzenia można prezentować prace w technikach: malarstwo, rysunek, fotografia, grafika, instalacje, video art, performance, rzeźba, techniki własne… Projekty muzyczne równie mile widziane. Ze względu na różnorodność działań organizowanych w pracowni i konieczność częstej reorganizacji przestrzeni preferowane krótkotrwałe wydarzenia. Istnieje możliwość organizacji wystaw jednodniowych, weekendowych i akcji wieczornych, itp. Maksymalny czas wystawiania prac to 2 tygodnie.

Wydarzenia w ramach kokursu organizowane będą w przestrzeni ŻyWej Pracowni od 1 marca do 22 grudnia 2017 r.

Wydarzenie można zorganizować maksymalnie jeden raz. Jedna osoba/zespół może zgłosić kilka różnych projektów.

W przypadku umieszczenia wystawy w sali ŻyWej Pracowni należy wziąć pod uwagę rozmiary pomieszczenia. Plan przestrzeni i zdjęcia umieszczone poniżej. ZACHĘCAMY TAKŻE DO WCZEŚNIEJSZEGO ODWIEDZENIA NAS (Kraków, ul. Celna 5) 🙂

16114485_1429293970423774_4375568938841096307_n

///SUPER WAŻNE///
Wystawienie prac przez uczestnika konkursu jest nieodpłatne.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego 2017 roku.
Wyniki konkursu podamy 28 lutego 2017 roku

Nie zapewniamy oprawy prac, ram, itp. a jedynie podstawowe narzędzia i przybory: linki, sznurki, druty, sztalugi (8 sztuk)… Oferujemy ewentualną pomoc w tworzeniu ekspozycji. We własnym zakresie zaopatrzacie się w ew. poczęstunek. Udostępniamy Wam zaplecze kuchenne, naczynia (m.in. 50 kubków), stoły, krzesła. Możemy pomóc Wam w promocji wydarzenia.

/// JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?///
Swoje zgłoszenia wysyłajcie na ola@zywapracownia.pl. Prosimy podać: imię, nazwisko (lub skład zespołu), telefon kontaktowy, określony rodzaj wydarzenia/wystawy wraz z krótkim opisem, zdjęciami prac, pdf-em czy też linkiem do prac, proponowany czas trwania (kilkugodzinne, jednodniowe, weekendowe, dwutygodniowe) oraz ew. preferowany termin (z dokładnością do jednego miesiąca).

Osobom zakwalifikowanym wyślemy na podany e-mail informacje o przyjęciu i prośbie o potwierdzeniu chęci udziału. Zrezygnować można w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników.

Zapisz