Nanołączki

Wiosna w pełni ? Nasze zmysły szaleją od zapachu kwitnących jabłoni i bzyczenia owadów! To zdecydowanie najukochańszy czas w roku całej pracownianej ekipy. Dużo czasu spędzamy w terenie – sadzimy, siejemy i edukujemy? 

Całkiem niedawno dołączyliśmy też do ogólnopolskiej akcji #nanołączki zorganizowanej przez @Fundacja Kwietna. Teraz do wspólnego działania zapraszamy Was!

W ostatnich tygodniach dzielnie odmierzaliśmy i saszetkowaliśmy porcje nasion roślin uwielbianych przez owady pożyteczne (m.in. rumianków, ostróżeczek, chabrów, maków czy facelii). Przygotowaliśmy setki kwietnych paczuszek! ? Część nasionek trafiła już w ręce krakowskich dzieciaków podczas prowadzonych przez nas warsztatów edukacji ekologicznej. Pozostałe czekają na Was i Wasz balkon!

Jeśli więc macie kawałek wolnej przestrzeni na balkonie lub parapecie i marzy Wam się posiadanie własnej przydomowej #nanołączki – wpadnijcie do Żywej. 

Pora wspólnie ukwiecić Kraków!? Wchodzicie w to?

———————————————–

Wszystkich chętnych po odbiór saszetek z nanałoączkowymi nasionami zapraszamy w poniedziałki, wtorki i czwartki między 10 a 12 oraz w środy i piątki między 17 a 20. Chcecie wpaść o innej porze – piszcie śmiało do nas na priv.