Noworoczne ogłoszenia

Dzwonicie i mówicie, że tęsknicie ? Piszecie i pytacie kiedy wracamy. Zbiorowo więc tu odpowiadamy i zapraszamy na krótkie ogłoszenia prezesa Wrony ?

?? Biuro Żywej jest nieczynne do końca tego tygodnia. Na wszystkie wiadomości z zapytaniami o współpracę i zgłoszeniami na warsztaty odpowiemy w przyszłym tygodniu.

?? Z warsztatami w pracowni wracamy po świąteczno-noworocznej przerwie 10 stycznia. Miejsca na środowe i piątkowe WARSZTATY CERAMIKI znikają jak świeże bułeczki, więc spieszcie z zapisami. Wszystko informacje o spotkaniach z gliną znajdziecie tu: https://zywapracownia.pl/warsztaty-ceramiki/ Zapraszamy!

????? W przyszłym tygodniu będziemy realizować wszystkie zamówienia złożone w ostatnich i najbliższych dniach w naszym www.sklep.zywapracownia.pl, dochód z którego przeznaczamy na działania z osobami z doświadczeniem wykluczenia społecznego. Na zakupy wpadajcie śmiało 24 godziny na dobę ?

?????? W drugiej połowie stycznia ogłosimy program warsztatów rzemieślniczych na nowy semestr ? Będziemy m.in. pleść, motać, stukać młotkami, robić zabawki i zdobić tkaniny… Wypatrujcie!

??? Z końcem stycznia chłopaki z naszego społecznego warsztatu rowerowego Wrona i Kompany zaczną przyjmować znowu Wasze rowerki na serwis i przedwiosenne przeglądy…

————————–
Tymczasem STARE – zamykamy, NOWE – otwieramy. Kilka chwil jeszcze odpoczywamy i niebawem wracamy! ???

PS. Kiepskawe rymy w poście bynajmniej nie były zaplanowane, wyszło jak wyszło, wybaczcie ?